KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 6082652

nr 608 2652

Skulptur

silver/kristall, längd: 15, 5, ej stämplar

Kondition: skador

Utrop:

300 kr

Såld:

650 kr

måndag 2 november 2009
kl 19:47:23

Silver
Halvkristall